KURUMSAL
Değerli Müşterilerimiz;
 
1996 yılında Trabzon'da atölye olarak kuyumculuk sektörüne adım atan ve Trabzon Hasır Bilezikleriyle üretim yapan firmamız 21. yüzyılın önde gelen markalarından biri olmayı ve Trabzon Hasır Bileziği ile özdeşmeyi başarmıştır.
 
1998 yılından bu yana toptan ve perakende satışları ile siz değerli müşterilerilerimizden gördüğümüz teveccüh sayesinde ülkemizin yanı sıra yurtdışına ihracat güçlü bir kurum haline gelmiştir.
 
Yüzde yüz Trabzon Kültürünü yansıtan işçiliği sayesinde beğeni kazanan ürünlerimizle gerek yurtiçi gerekse yurtdışında ilimizin kültür elçiliğini yapmaktayız.
 
Trabzon Hasır Bileziği ile özdeşleşen ENSAR GOLD markası 2008 yılı ile birlikte İstanbul Kuyumcukent'te ofis ve üretim şubesini yapılandırarak ENSAR GOLD bünyesinde set ve suyolu üretimi  yapan MARNERO JEWELLERY markamızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Gerek ENSAR GOLD gerekse MARNERO JEWELLERY markamızla Ar-Ge  çalışmalarımızı özenle ve titiz bir şekilde sürdürmekteyiz.
 
Üreticisi olduğumuz Trabzon Hasır bileziğini siz değerli müşterilermize 22 ayar,21 ayar,14 ayar ve 8 ayar (Trabzon Hasır,Kelepçe,Bilezik,Set ve suyolu) ürün seçenekleriyle sunmaktayız.
 
ENSAR GOLD Trabzon Hasır Bileziği için cografi mahreç işareti (TTH) alarak,bölgemizin kültür mirası olan bu değerin korunmasında büyük katkılarda bulunmuştur.   
Saygılarımızla.         
Copyright © EN-SAR KUYUMCULUK HARF.NAK.TURZM İNŞ.LTD.ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır.